تبلیغات
تله کینزی - باز کردن چسم سوم
فقط قبولش داشته باش،
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

باز کردن چسم سوم

چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در كالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیكی است و... چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در كالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیكی است.

برخی دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلی برای دریافت ادراكات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یكدیگر در جهان هستی می‌باشد. از طریق آجنا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مكانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با كمك آجنا می‌توان هاله‌ها را دید.

برای رؤیت هاله، لازم است كه تمرینات باز كردن چشم سوم را انجام دهید، تا چشم سوم خود را تحریك كرده، قدرت گیرندگی آن را افزایش دهید. این كار شما را قادر می‎سازد كه انرژی اطراف سوژه‌ را دریافت كنید. البته بدون انجام این كار هم دیدن هاله‎ی تك‌رنگ‌ها ممكن است، اما اگر چشم سوم شما تحریك و باز نشده باشد، دیدن هاله‎ی یك موجود زنده بسیار مشكل خواهد بود.

به یاد بیاورید كه وقتی خیلی خیلی خسته و كاملاً فرسوده‌اید چه حالی دارید؟ به یاد بیاورید كه چه احساسی دارید وقتی برای روزها نخوابیده‎اید و به سختی می‎توانید چشمهایتان را باز نگه دارید؟ به یاد بیاورید كه چه احساسی دارید وقتی چشمهایتان دست از تلاش برای بسته شدن بر نمی‎دارند؟ به یاد بیاورید كه چه حالی دارید وقتی كه با چشمهایتان می‎جنگید تا آنها را باز نگه دارید؟

تجسم این حالتها با تمركز و توجه كامل، در شما احساسی برمی‎انگیزد، مانند اینكه تلاش می‎كنید یك پرده‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند كنید. در چنین حالتی ماهیچه‎های چشمهایتان خوب پاسخ نمی‎دهند، بنابراین كار شما تقریباً بطور كامل ذهنی است.

چند لحظه صبر كنید تا این حالت را به خوبی مجسم كنید. كوشش برای باز نگه‌داشتن چشمان خسته، یك تحریك ذهنی قوی در چشم سوم ایجاد می‎كند و به تدریج باعث باز شدن آن می‎شود. اما چگونه؟

این فعالیت گشایشی ذهن ، آگاهی جسمی شما را در محل چشم سوم متمركز می‎كند. هنگامی كه آگاهی جسمی شما در یك قسمت از بدنتان متمركز می‎شود و شما آن ناحیه را تحت نفوذ ذهنی خود قرار می‎دهید، كالبد انرژی خود را در آن ناحیه به نحوی پویا تحریك می‎كنید. اگر این فعالیت ذهنی به اندازه كافی ادامه پیدا كند و تلاش ذهنی كافی صرف آن شود، چشم سوم شما شروع به باز شدن خواهد كرد.

اگر شما فعالیت گشایشی ذهن را هنگامی كه در حالت آرامش هستید و موضوعی در میدان دید شما قرار دارد ( و بطور مستقیم در حال نگاه كردن به آن نیستید ) انجام دهید، دید هاله‎ای خودبخود ایجاد خواهد شد.

فعالیت گشایشی ذهن كه در اینجا شرح داده شد، شبیه تكنیك‎های دیداری باز كردن چاكرا است كه توسط اكثر استادان كار با انرژی و پیشرفت قوای ذهنی تدریس می‎شود. فقط به مراتب قوی‌تر و مؤثرتر است. تمرینهای دیداری كار با انرژی به تنهایی ضعیف و كند هستند و یادگیری و استفاده از آنها مشكل است.

توصیه: مركز بین دو چشم (روی پیشانی) را به نرمی با ناخن بخارانید. این كار به شما كمك خواهد كرد كه این نقطه را با آگاهی جسمانی خود به دقت هدف بگیرید.

آگاهی جسمانی خود را به ناحیه بین چشمهای خود منتقل كنید. با تمركز كامل از این ناحیه آگاه شوید. این ناحیه را به صورت ذهنی بالا بكشید. چنان كه گویی تلاش می‎كنید پلكهایتان را به زور باز كنید. اما به ماهیچه‌هایتان در این ناحیه اجازه ندهید كه منقبض شوند یا به هر صورت دیگر پاسخ بدهند ( این تلاش كاملاً ذهنی است).

احساس خود را به دقت مورد توجه قرار دهید. تصور كنید كه چشمهایتان خیلی سنگین شده‎اند؛ به آنها اجازه دهید كه بسته شوند، و چند بار پلكهایتان را به‌هم بزنید. توجه كنید كه برای این كار از كدام ماهیچه‌ها استفاده می‎كنید.

همین فرمان عضلانی را از طریق آگاهی جسمانی ذهن خود در آن ناحیه به كار ببرید، اما دیگر به ماهیچه‌های پلكهایتان اجازه ندهید كه از فرمان اطاعت كنند.

این كار را دوباره و دوباره تكرار كنید ( بالا بكشید، بالا بكشید، بالا بكشید… ) چنان كه گویی یك وزنه‎ی خیالی سنگین را از پشت چشمهایتان بلند می‎كنید.

این كار را بارها تكرار كنید، اما به خودتان ( یا هیچ یك از ماهیچه‎هایتان ) اجازه‎‎ی انقباض یا پاسخ ندهید. این كار در آغاز كمی دشوار است، اما با كمی تمرین به راحتی در انجام آن مهارت و تسلط پیدا می‎كنید.

این فعالیت گشایشی ذهنی خیلی مهم است. اگر می‎خواهید به روشن‌بینی و سایر توانایی‌های روحی دست پیدا كنید، این تمرین اولین قدم برای یادگیری كنترل چشم سوم است.

در مراحل اولیه ممكن است احساس كنید كه ناحیه وسیعی از بالای ابروهایتان را بالا می‎كشید، حتی تمام پیشانی خود را . این مورد اشكالی ندارد و باز هم می‎تواند تأثیر لازم را برای باز كردن چشم سوم شما داشته باشد. با تمرین بیشتر خواهید توانست حوزه‎ی تمركز فعالیت ذهنی خود را كاهش دهید و آن را به ناحیه‎ی بین ابروها ( چشم سوم ) محدود كنید.

اگر این فعالیت گشایشی ذهنی را ادامه دهید، چشم سوم خود را تحریك كرده ، آن را فعال خواهید ساخت. تمركز یكنواخت و آرام شما روی یك شیئ، چشم سوم شما را با انرژی ساطع شونده از آن شیئ هماهنگ خواهد كرد. این انرژی به مركز بینایی مغز شما ارسال می‎شود و در آنجا بعنوان یك تصویر ( یك نوار روشن از نور رنگی ) تفسیر می‎‌شود.

توصیه: هر گاه در انجام این عملكرد گشایشی ذهنی، تمركز و تسلط كافی كسب كرده، آنرا بصورت ذهنی اجرا كنید، متوجه خواهید شد كه وزنه‎ی خیالی پشت چشمهای شما در یك سمت آسانتر از سمت دیگر بالا كشیده می‎شود،كه معمولاً سمت راست آسانتر است. اصولا‎ً این احساس ناشی از تفاوت بین دو نیمكره‎‎ی مغز شما است كه استفاده از یكی به مراتب آسانتر از دیگری است ( نیمكره‎ی غالب ). اگر این مورد برای شما ایجاد اشكال می‎كند، با یك فعالیت چرخشی ذهنی، در جهت چرخش عقربه‎های ساعت در ناحیه‎ی بین ابروها، چشم سوم خود را تحریك كنید. منظور از جهت چرخش عقربه‎های ساعت این است كه صورت خود را به عنوان صفحه‎ی ساعت در نظر بگیرید و جهت صحیح چرخش را با آن بسنجید. برای این فعالیت چرخشی نیز از همان فرمان ذهنی عضلانی استفاده كنید كه قبلاً برای باز كردن چشمهای خسته به كار می‎بردید. اما اكنون آنرا برای چرخش به كار ببرید، چنان كه گویی با حركت چرخشی یك مداد، این ناحیه را تحریك می‎كنید. بهترین روش این است كه برای فعال كردن چشم سوم خود تمرین گشایشی اصلی و این تمرین چرخشی را یك در میان انجام دهید. فعالیت گشایشی ذهنی به هر حال برای هماهنگ كردن چشم سوم شما با هاله لازم است.

توجه: به یاد داشته باشید كه همه‎ی این تمرینهای محرك انرژی، به آگاهی جسمانی موضعی خصوصاً آگاهی موضعی در سطح پوست وابسته‎اند. برای اینكه این تمرینها مؤثر باشند، باید احساس كنید كه آنها واقعاً اتفاق می‎افتند.


نوشته شده توسط :mahdi saadati
پنجشنبه 4 اسفند 1390-11:32 ق.ظ
نظرات() 

amazing spiderman 2 hack
جمعه 4 اسفند 1396 06:29 ب.ظ
این واقعا جالب است، شما یک وبلاگ نویس بسیار ماهر هستید.
من به فید RSS شما پیوستم و منتظر است
به دنبال بیشتر از پست بزرگ خود را. همچنین، سایت شما را در شبکه های اجتماعی من به اشتراک گذاشتم!
imvu credit
دوشنبه 13 آذر 1396 06:07 ب.ظ
برای اکثر اطلاعات به روز شما باید پرداخت کنید
سریع از اینترنت بازدید و در سراسر جهان وب من این وب سایت را پیدا کردم
به عنوان بهترین وب سایت برای داغترین به روز رسانی.
How did the Achilles tendon get it's name?
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:44 ب.ظ
Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your website is magnificent, as well as the content!
Can stretching help you grow taller?
جمعه 13 مرداد 1396 03:42 ب.ظ
Magnificent goods from you, man. I've understand your stuff previous to
and you are just extremely excellent. I actually like what you've
acquired here, certainly like what you are saying and the way
in which you say it. You make it entertaining and you still take care
of to keep it wise. I can not wait to read much more from you.
This is actually a great web site.
پنجشنبه 5 مرداد 1396 01:49 ق.ظ
من درباره روش آینه هم شنیدم میخواستم بدونم اون روش خطری نداره؟؟چون خیلی آسونه و راحت چشم سوم باز میشه
Hattie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 05:44 ق.ظ
I always spent my half an hour to read this webpage's articles or reviews
daily along with a mug of coffee.
Zhra
شنبه 11 دی 1395 02:26 ب.ظ
ببخشید میخواستم بدونم باز کردن چشم سوم مشکلی نداره و چه جوری میتونم بازش کنم اگه میشه کمک کنید آدرس رو ممنون میشم به ایمیلم بفرستید
mahdi
چهارشنبه 10 آذر 1395 02:16 ب.ظ
ببخشیدمن یه سئوال داشتم بازکردنن چشم سوم ازدون آدم یا اینکه یه چشم واقعا بین دوچشم درمیاوریم من فقط ازاین نکته مطمئن بشم کافیه ممنونم ازتون خواهش میکنم جواب بدین به من توروخداااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟
سامان
چهارشنبه 10 آذر 1395 02:14 ب.ظ
یعنی واقعاراسته مشکلی نداره ..من که تعجب کردم .
سامان
چهارشنبه 10 آذر 1395 02:14 ب.ظ
یعنی واقعاراسته مشکلی نداره ..من که تعجب کردم .
به توچه
شنبه 19 تیر 1395 02:42 ب.ظ
چشم سوم باعث نمیشه که ما اینده رو ببینیم فقط می تونیم به گذشته دید داشته باشیم هیچ موجودی چه انسان و چه موجودات غیر ارگانیک مثل جن ،پری ، همزاد و ... غیر دید به اینده ندارند.
مهسیما
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 07:38 ب.ظ
سلام با تشکر ازتون بابت مطلبتون ولی خیلی مختصره واضح نیس.....من یه راه تضمینی میخوام برای باز کردن چشم سومم...و دنبال ی استادم میگردم کمکم کنه میشه کمکم کنید؟؟؟؟
منتظر جوابتون هستم

ببخشید پیام قبلیم اشتباه تایپی داشت معذرت میخوام
با تشکر
خدانگهدار
مهسیما
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 07:34 ب.ظ
سلام با تشکر ازتون بابت مطلبتون ولی خیلی مخسره و واضح نیس.....من یه راه تضمینی میخوام برای باز کردن چشم سومم...و دنبال ی استادم میگردم کمکم کنه میشه کمکم کنید؟؟؟؟
منتظر جوابتون هستم
با تشکر
خدانگهدار
تمنا
سه شنبه 10 آذر 1394 07:11 ب.ظ
یه سوال دارم خواهشا جواب بده چشم برزخو اگه باز كنیم برامون مشكلی به وجود میاد؟
جمعه 3 مهر 1394 10:06 ق.ظ
ببخشید اگه میتونید مطالب کامل رو برای باز کردن آجنا بزاری یا برام ایمیل کنید که اصلا این چیز ها تا چقدر درسته و واقعا با باز شدنش وارد دنیای ماورا میشید؟؟
افسانه
جمعه 18 اردیبهشت 1394 10:57 ب.ظ
سلام
باز شدن چشم سوم برای ما خطر داره؟
ونوس
دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 10:53 ب.ظ
یک داستان دراین مورد هست بخونیدش به‍ اسم والهالا.یک رمانه
mahdis
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 07:19 ب.ظ
man az ki mitonam komak begiram ta kamel cheshmamo baz kone?
مسعود
شنبه 9 فروردین 1393 10:26 ق.ظ
سلام دوستان. با چشم سوم میشه اجسام رو به حرکت درآورد که تلاش زیادی به خرج بدهید حتما به ثمره شگفت انگیز میرسید
ماهان
سه شنبه 13 اسفند 1392 05:41 ب.ظ
یه سوال دیگه داشتم چسم سوم به چه درد ما میخوره
پاسخ mahdi saadati : رویا بینی،آینده بینی و طالع و از این جور حرفا
ماهان
یکشنبه 11 اسفند 1392 02:30 ب.ظ
سلام ایا خود شما امتحان کرده اید ایا کار میکند
پاسخ mahdi saadati : سلام به شما.بله من خودم تمرین میکنم.به خیلی چیزا هم رسیدم،که تا چن وقت دیکه عکسا و فیلماشو میذارم.


هیچ چیز غیرممکن نیست
هدا
جمعه 5 خرداد 1391 07:25 ب.ظ
سلام
خسته نباشید
مطالبتون خوبه اما کمه، بهتره مطالب بیشتری بذارید به خصوص در مورد چاکراها
مرسی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر